Łańcuch dostaw Warszawa

Wsparcie Logistyczne

Usługi dodatkowe: - projektowanie opakowań kartonowych oraz wypełniaczy pod określone wymagania i wrażliwość towaru - etykietowanie towarów - oklejanie butelek - tworzenie zestawów promocyjnych - przepakowywanie ze zbiorczych opakowań do mniejszych - ewidencjonowanie i zarządzanie bazami kodów IMEI dla urządzeń elektronicznych - obsługa zwrotów

Łańcuch dostaw e-commerce

Kompleksowe wsparcie logistyczne

Oferujemy kompleksowe wsparcie logistyczne

Centrum dystrybucyjne Green Logistics Polska zlokalizowane jest w południowej części aglomeracji warszawskiej w gminie Piaseczno w miejscowości Łubna. Wybór lokalizacji to przede wszystkim bliskość lotniska Okęcie – od strefy cargo dzieli nas 15 km. W podobnej odległości zlokalizowane są główne sortownie naszych wiodących operatorów kurierskich co pozwala na dogodne ustalenie godzin odbioru przesyłek oraz dostawy towarów w godzinach porannych. Magazyn Green Logistics Polska to ponad 5000 miejsc paletowych ulokowanych w nowoczesnym magazynie spełniającym wszelkie wymagania dla zachowania płynności oraz bezpieczeństwa procesów logistycznych. Nasze usługi są nieustannie poszerzane przez indywidualne wymagania klientów, jednak wszystkim proponujemy podstawowe usługi, świadczone przez profesjonalny zespół: Przyjęcie towaru: - dostawa towaru na palecie, w kartonach ale również towar dostarczany luzem w zbiorczych opakowaniach - weryfikacja ilościowa oraz jakościowa dostawy wraz z raportowaniem różnic w formie elektronicznej oraz zdjęciowej - rejestracja przyjęć w WMS i potwierdzenie przyjęcia towaru na stan magazynowy w formie PZ Magazynowanie: - w zależności od rodzaju towaru proponujemy wyceny oparte o miejsce paletowe, karton, miejsce na regale półkowym lub zryczałtowaną kwotę za wynajęcie określonej powierzchni magazynu - dla towarów o wysokiej wartości oferujemy wydzieloną powierzchnię objętą kamerami z ograniczonym i zabezpieczonym dostępem Kompletacja zleceń i wydanie: - składanie i podgląd zleceń bezpośrednio w naszym WSM - łatwa możliwość integracji naszego systemu WMS z systemem klient - zlecenia realizujemy na podstawie wcześniej uzgodnionych instrukcji metoda FIFO, LIFO lub FEFO - zlecenia są kompletowane według wskazanych numerów seryjnych, kodów EAN, numerów palet lub innych ustalonych wcześniej elementów identyfikacyjnych produktów - dostęp online w czasie rzeczywistym do stanów magazynowych, również mobilny - realizacja zleceń w dniu złożenia

Jak to działa?

1

Kontakt z nami

Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę komunikacji z nami. Jeśli zdecydujesz się na wiadomość @ zawrzyj w niej jak najwięcej informacji, co pozwoli nam wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

  • Rozmowa z ekspertami w branży
  • Szybka odpowiedź mailowa
  • PL/EN/RUS
2

Dopasowanie najlepszego rozwiązania

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branżach związanych z logistyką, zarówno w departamentach związanych z operacjami kurierskimi jak i działach handlowych. Takie połączenie umożliwia stworzenie niepowtarzalnej grupy specjalistów pracujących dla naszych klientów na wspólny sukces.

  • Doświadczenie zdobyte bezpośrednio w logistyce
  • Szeroki wybór rozwiązań logistycznych
  • Gotowość do rozwiązywania problemów
3

Realizacja

Dysponujemy responsywnym zapleczem logistycznym, dzięki któremu zapewniamy najwyższy poziom obsługi zarówno stosunkowo niedużych klientów, w tym startupów, jak i większych firm.

  • Skalowalność obsługi
  • Duże możliwości przerobowe
  • Kompleksowa obsługa logistyczna

Nasi partnerzy o nas